Szkolenia IPC

IPC, czyli inter-process communication, to zespół sposobów komunikacji między procesorami systemu operacyjnego. Wiedza o standardach IPC, znajomość norm IPC oraz umiejętność wykorzystywania ich w praktyce pozwala na podnoszenie efektywności pracy oraz konkurencyjności jej efektów, przede wszystkim w branży elektronicznej i elektroenergetycznej. Certyfikowane szkolenia IPC są gwarancją zdobycia praktycznej wiedzy oraz uzyskania uznawanego na całym świecie certyfikatu Specjalisty lub Trenera IPC.

W katalogu kursów i szkoleń IPC mamy między innymi programy szkoleniowe i certyfikacyjne: IPC-A-610, IPC-A-600, IPC/WHMA-A-620, IPC-7711/7721, IPC J-STD-00 oraz IPC J-STD-01. Szkolenia organizujemy zarówno w Centrum Szkoleniowym PB Training, jak i w siedzibach zleceniodawców lub innych, wybranych przez naszych Klientów lokalizacjach (jeżeli są odpowiednio dostosowane do przeprowadzenia tego typu szkoleń).

Szkolenia dla specjalistów z norm IPC

PB Training stawia na rozwój, dlatego stale poszerzamy ofertę szkoleniową i sukcesywnie powiększamy rodzinę IPC, dostosowując ją do potrzeb naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, by prowadzone przez nas kursy były zawsze na najwyższym poziomie i wyposażały uczestników w skuteczne narzędzia do dalszej pracy. Wiemy, że najważniejsza jest jakość i sposób przekazywania specjalistycznej wiedzy, ale dbamy również o odpowiednią atmosferę naszych spotkań i doskonałą organizację każdego szkolenia.

Szkolimy specjalistów o różnym stopniu zaawansowania, a kursy odbywają się w dogodnych dla naszych Klientów dniach, godzinach i miejscach. Możemy spotkać się w naszym Centrum Szkoleniowym, w siedzibie firmy zleceniodawcy lub w innym, wskazanym przez zleceniodawcę miejscu. Po co tworzyć standardy, skoro można powołać się na cieszące się zaufaniem standardy IPC? No właśnie!

Szkolenia