Szkolenia dla elektroników

Praktyczne kursy elektroniki

Szkolenia dla elektroników prowadzone są przez doświadczonych, zaangażowanych i posiadających wszelkie niezbędne kwalifikacje specjalistów. Z wybranych kursów mogą skorzystać zarówno początkujący pracownicy branży elektronicznej, jak i elektronicy z długoletnim stażem pracy, piastujący kierownicze stanowiska. Efektem szkoleń jest podniesienie kwalifikacji przez każdego uczestnika, a po pomyślnie zdanym egzaminie – uzyskanie certyfikatu Specjalisty IPC i/lub Trenera IPC.

Od 2017 należymy do elitarnego grona firm certyfikujących z zakresu standardów IPC. PB Training to jednostka szkoleniowa PB Technik, powołana w celu świadczenia najwyższej jakości usług szkoleniowych z zakresu standardów i norm IPC. Programy szkoleniowe i certyfikacyjne prowadzone przez PB Training mają na celu propagowanie standardów IPC oraz wyposażanie uczestników kursów w praktyczną wiedzą. Pomyślnie zdany egzamin po zakończeniu szkolenia, oznacza uzyskanie certyfikatu Specjalisty IPC.

Sukces? Jest w zasięgu Waszych rąk! Zgłoście nam zapotrzebowanie na konkretne szkolenie, a my dołożymy wszelkich starań, by odbyło się w optymalnych dla wszystkich terminie i warunkach.

Szkolimy kompleksowo