O firmie

PB Training

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, od września 2017 roku PB Technik dołączyło do grona firm certyfikujących z zakresu standardów IPC tworząc nową strukturę wewnętrzną o nazwie PB Training.

Celem działu szkoleń jest propagowanie standardów IPC poprzez realizację kursów certyfikujących według obowiązujących, aktualnych materiałów szkoleniowych. Każdy uczestnik, po pozytywnym ukończeniu egzaminu otrzymuje uznawany na całym świecie certyfikat Specjalisty IPC. PB Training zakłada sukcesywne powiększanie rodziny IPC w dostosowany do potrzeb klienta sposób. Dodatkowo, szeroko pojęte konsultacje w oparciu o obowiązujące standardy oraz praktyczna wiedza przekazywana przez naszych trenerów pozwoli na zwiększenie możliwości oraz konkurencyjności Klientów.

O Nas

PB Technik Sp. z o.o. jest polską firmą, która istnieje na naszym rynku od 1991 r.

Zajmujemy się dostawami linii technologicznych, urządzeń i materiałów. Oferujemy nie tylko maszyny, lecz również kompleksowe rozwiązania i technologie oraz pomoc we wdrażaniu procesów produkcyjnych. PB Technik posiada własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce na sprzedawane maszyny i urządzenia. Nasi Pracownicy serwisu oprócz wiedzy potrzebnej do napraw, posiadają doświadczenie w ustawianiu procesów produkcyjnych i technologicznych, niezbędne przy instalacji maszyn i wdrażaniu produkcji.

W celu zapewnienia krótkich terminów dostaw i wygody naszych Klientów, posiadamy własny magazyn sprzedawanych towarów, w szczególności materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do maszyn.

Szkolenia IPC skierowane są dla takich firm jak:

- Firmy świadczące usługi projektowe
- OEM - firmy świadczące usługi projektowe w branży elektronicznej i produkujące własne PCB
- OEM - firmy montujące elektronikę, które tworzą własne produkty

- OEM - producenci wiązek i kabli - firmy montujące zespoły elektroniczne, które montują własne wiązki przewodów

- Producenci PCB - firmy, które świadczą usługi projektowe w branży elektronicznej i produkują płytki PCB na zamówienie
- EMS / usługi - firmy montażowe, które świadczą usługi montażu PCB dla klientów

- EMS / usługi - firmy montujące wiązki kabli i przewodów na zamówienie klienta
- OEM i EMS – naprawy, poprawki, modyfikacje
- Firmy, które produkują i / lub dostarczają zgodnie ze standardami wojskowymi - dostawcy dla wojska, medycyny, przemysłu lotniczego czy automotive